O mnie

O mnie
 
" Dlaczego wszyscy tutaj są tak szczęśliwi, a ja nie?
- Dlatego, że nauczyli się widzieć dobro i piękno wszędzie - odrzekł Mistrz.
- Dlaczego więc ja nie widzę wszędzie dobra i piękna?
- Dlatego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie tego, czego nie widzisz w sobie."
Anthony de Mello


Strona o mnie powinna być obrazem  osoby, która ją prowadzi. Powyższy cytat oddaje to jakim próbuje być człowiek. Mam nadzieję że mi się udaje:)

 Mam na imię Renata i bardzo się ciesze że tu zajrzeliście! Musze się do czegoś przyznać regularnie od kilku lat istnieje w sieci na blogach -był blog typowo osobisty pamiętnik, był blog kosmetyczny a wszystko trwało dokładnie tyle ile trwać powinno -a teraz - powracam ze swoim pudełkiem radości :) Jestem dorosła kobietą, mieszkam w warszawie i bardzo kocham żyć! 

Wiele przykrych i ciężkich rzeczy doświadczyłam przez ostanie lata jednak(czekajcie:) zostańcie) pozostało we mnie mnóstwo optymizmu, radości i pokory dla życia! Ten blog ma być dla mnie forma małej ekspresji . Ma być cząstką szczęścia, forma przekazania otuchy i nadzieji dla wszystkich którzy znaleźli się w takim gów**e jak ja. Przekaz ma być jasny, , Nigdy ale to nigdy sie nie poddawaj!" druga szansa, nowy etap, wszystko od nowa, lepiej, bądź sobą, kochaj - próbuj, rozwijaj się, działaj po swojemu!Poznałam znaczenie tych wyrażeń w 100% Zapraszam do mojego świata!


Wszystkie publikowane treści i zdjęcia na blogu,jeśli nie są podpisane inaczej , są mojego autorstwa.
Zakaz kopiowania treści,bez zgody autora.


:)Pozdrawiam :)

Kontak: pudelkoradosci@op.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...