2014/04/03

Powroty...Witajcie :)
Minął ponad miesiąc - postanowiłam pomału wracać do ludzi , do życia.. Choć tak naprawdę do końca nie odeszłam bo życie się toczy, zawsze jest , świat się kręci - nie robi sobie przerwy bo nam jest gorzej ...
Było bardzo ciężko-kumulacja złych zdarzeń mnie przygniotła...
Mam wrażenie że jestem jakby połową siebie- jakaś cześć już na zawsze odeszła i nie powróci - może dorosłam jeszcze bardziej - dojrzałam..?
Każdego dnia budziłam się z ciężkim sercem i strachem jakby próbując obudzić się z jakiegoś koszmaru.

A powiedzenie , że jak wali to wali się wszystko,tutaj było adekwatne.

Najgorsza- śmierć bliskiej osoby - a później poważna choroba mojego ukochanego psa, walka była trudna ale wygrana!:)!, trudności w jakby się wydawało moim idealnym związku, a później utrata pracy, zerwanie więzadła i noga w gipsie...
Dużo tego..

Ale wierze ze wszystko jest ,,pocoś'', że ma sens, że jest po to aby coś przeżyć, doświadczyć , nauczyć się i iść dalej.

Wiele rzeczy się prostuje... ,pies zdrowieje jak na zdjęciu pierwszym widać:) 

Zyskałam nadzieję.. Niby tylko miesiąc minął a moje życie zmieniło tory i wiele rzeczy już nigdy nie będzie takim jakim było ..

6 komentarzy:

 1. Oj współczuję kochana tylu przeżyć. :( Pamiętam, jeszcze niedawno (dwa miesiące temu) byłam na pogrzebie zięcia, zginął na przejściu dla pieszych potrącony podwójnie, do dziś nie możemy się otrząsnąć. Dobrze że pies już lepiej się czuje, zawsze coś pozytywnego. Teraz może być tylko lepiej, choć łatwo się mówi. Trzymaj się kochana. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też wraz z rokiem 2014 same niedobre rzeczy się dzieją. :( Jak 2013 był mega szczęśliwy tak od poczaku roku ciagle coś złego się działo... Teraz chwilowy spokój, ale i szczęśliwych chwil nie ma. Cieszę się, że trafiłam na Twój blog i czytam Twoje pozytywne wpisy i życzę Ci z całego serca słońca.życiowego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda zawsze jakieś zdarzenia są po coś . Za chmur zawsze wyjdzie słońce :)
  http://alicji-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zostałam nominowana do pewnej gry, Liebster award. Poproszono mnie o nominacje kolejnych 11 ciekawych blogów i wybrałam Twój. Niewinna zabawa polegająca na odpowiadaniu na rozne pytania. Zapraszam. C:

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymaj się! Patrząc na pozytywne aspekty, ból tez jest budujący.,. Bardziej doceniamy szczęśliwe chwile wówczas. Buziaki i jeszcze raz trzymaj sie cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...