2014/02/26

przybite dni
Kochane Moje bardzo Was przepraszam- do połowy marca jestem nieobecna na blogu - zdarzyło się tyle złych rzeczy ze zwątpiłam na chwile... ja która propaguje wszem i wobec pozytywne myślenie, moc prawa przyciągania i efektu ,,placebo"- tak zwątpiłam ,na chwile ?, tak się jednak stało- wydaje mi się że to jakaś próba której sens odkryje później...

Śmierć , choroba, rozstania  to wszystko to też pewne kolory i stany życia. Jednak muszę złapać oddech i pozałatwiać z rodziną wiele spraw pogrzebowych i innych dlatego wyjechałam i wrócę w połowie marca.

Wszystkie konkursy zostają zawieszone do marca któregoś (jeszcze nie wiem którego), na prywatne wiadomości postaram się odpowiedz na dniach.

pozdrawiam was ciepło i trzymajcie kciuki

4 komentarze:

 1. Moje najszczersze wyrazy współczucia, bardzo mi przykro. :( Pewnie że poczekamy, bądź teraz z najbliższymi osobami, to najważniejsze. Miesiąc temu moja córka straciła męża, zginął na przejściu dla pieszych, potrącony przez dwa samochody z czego jeden uciekł. Wiem co to znaczy, jak bardzo boli. :( Trzymajcie się. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest już końcówka marca... ja też czasem wątpię, choć wiem o sile przyciągania, na co dzień jestem taka happy, to też dopadają mnie gorsze dni i wydaje mi się, że życie jest takie niesprawiedliwe.
  W ogóle czasem mam wrażenie, że ludzie, którzy bardzo mocno wierzą w Boga, w siłę przyciągania przeszli gorsze rzeczy od innych np. ksiądz z DDA, bez rodziny, R. Byrne, która też dużo straciła zanim uwierzyła... itd.
  Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze !
  Ja sama śmiejąca się dziś cały dzień, po filmie wyszłam z mieszanymi uczuciami, a moja myśl "życie jest piękne" została lekko zachwiana. Nie wiem czy kiedykolwiek odwiedzałaś mojego bloga, ale myślę, że ten post by cię zainteresował, więc zapraszam :)

  http://alice-in-wonderlaand.blogspot.com/2014/03/kamienie-na-szaniec-film-ktory-zmusza.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...