2014/02/01

Czasami może być źle.


Czasami mam tak że mimo oczyszczania myśli, ciała i swojego życia ,ciągłego generowania energii na pozytywne podejście do życia i jego całego ,,pakietu" ,czasami ... czasami jest ten gorszy czas,
który moim zdaniem wynika własnie z tego że coś się zmienia - jak bród podniesiony do góry, dusi,krztusi, brudzi na parę chwil otoczenie. Dogrzebanie się do najbardziej czarnych kątów własnej duszy jest trudne. Kiedy to jednak nastąpi... KABUUUUUMMMMM! Jest to jak rozerwanie worka od odkurzacza na środku czystego pokoju.

I tak było w tym tygodniu , wydawało mi się że idę pod górę, że ciągnę za sobą jakieś nie widoczne kamienie,było dziwnie, tak dziwnie że zaczęłam się denerwować. Zdarzyło się kilka kłótni,złych sytuacji, nieprzyjemnych chwil.

Swoją drogą jest to ciekawe zjawisko- o którym wielokrotnie czytałam. Mianowicie może być tak że na początku wprowadzanych zmian w naszym życiu - chwilowo może się wszystko pogorszyć, ale jest to naprawdę krótkotrwałe i ma swój cel. Są to wszystkie brudy podniesione do góry - z czasem im więcej czystej wody będziemy ,,nalewać" to w końcu wypłucze się wszystko co złe i chore.


Codziennie wykonywałam swoja duchową prace, tak jak zawsze a jednak dotknęłam najwidoczniej czegoś co muszę zdecydowanie mocniej przepracować. Ta dysharmonia trwała 4 dni - teraz jest już spokojnie.

Mam nadzieje że wasz tydzień był udany :* Jeśli mieliście podobne do moich doświadczenia to wiecie o co chodzi:)
Życie zawsze płynie, wszystko się zmienia, wszystko jest w ruchu.10 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie tutaj :)

  Również obserwuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam kiedyś taki cytat: "Nie narzekaj, że masz pod górę kiedy zmierzasz na szczyt". Zawsze jak mam gorszy dzień to sobie to przypominam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :) Ja również obserwuję :))

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za komentarz i obserwację :)

  również obserwuję :)

  ps. pozytywny post

  www.DDOUBLES.tk

  <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo motywujący post!
  Tydzień był w miarę udany :))
  Obserwuję :)
  wikalifestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce, a gorsze chwile pojawiają się po to, żebyśmy umieli docenić te dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie tu! obseruję i liczę na rewanż!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny post! na pewno jeszcze tu zajrzę :))
  zapraszam do mnie!
  privateworld1.blogspot.com
  privateworld1.blogspot.com
  + obserwuje :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...