2014/01/02

Rok Dobrych Myśli - kilka punktów postanowień!

Mamy nowy 2014 rok i zdaje się że będzie to dobry rok :)? prawda?

 źródło-tumblr.com

Każdy Nowy Rok witam z pewnym radosnym oczekiwaniem i naprawdę potrafię cieszyć każdym kolejnym dniem stycznia - jednak w ubiegłych latach bywało tak że entuzjazm kończył się w lutym.. szkoda bo mogłam dużo więcej zyskać gdym była wytrwała.

Uzbrojona w sporą dawkę doświadczeń postanowiłam odczarować ten rok, aby był początkiem kolejnych wspaniałych rozwojowych lat.

Moje postanowienia są czymś innym w tym roku - są to pozytywne słowa, które mam nadzieję będą się częściej pojawiać w moim życiu.

Wam też polecam takie podejście do sprawy:) zadania/pomysły/sprawy będą się pojawiać na bieżąco w naszym życiu dlatego warto mieć drogowskaz które nam pomoże.

Moje postanowienia na Nowy rok to:
 • Konsekwencja
 • Pozytywne Myślenie
 • Odwaga
 • Dobro
 • Mądrość
 • Kochanie Ludzi 
Konsekwencja wybrałam po to aby zawsze rozpoczęte sprawy/projekty doprowadzić do końca ,aby się nie poddać.Pozytywne Myślenie tak szeroko pojęty temat ,siedzi w mojej głowie od wielu lat.Wiele razy praktykowałam je w sprawach tzw.,,życiaiśmierci''- pomagało, ratowało życie- ale zawsze chwytałam po to w ostatniej chwili,jako ostania deska ratunku.To był TEN błąd.  :) czas wdrożyć to już na codzień, już na zawsze - czas wejść na wyższy poziom i przez lata studiowaną wiedzę.książki i idee wprowadzić w praktykę aby nigdy żadne negatywne sprawy nie weszły w moje życie.A do tego trzeba pracy nad sobą codziennej,KONSEKWENTNEJ,odważnej i szczerej.

Odwagę,mądrość i dobro -wiem brzmi to tak górnolotnie- ale wybrałam je ponieważ są to ważne teraz w moim życiu sprawy.  Kochanie swoich bliźnich mocno się z tym łączy. 
Po pierwsze chcę przestać się przejmować opinią innych ludzi(często negatywną np.co do działań i pomysłów) chcąc przy tym być dobra i uczciwa. Wybaczać dawne spory i niesnaski. Być zawsze pozytywna w kontaktach z bliźnimi po to aby wszechświat/los odwdzięczył mi się tym samym:)

Poprzedni rok jest już dla mnie zamknięta przeszłością, zapisana kartką którą musiałam przeżyć żeby dziś mieć siłę coś zmienić i realizować swój własny szkic życia.

źródło-tumblr.com

12 komentarzy:

 1. Widać ze jesteś bardzo mądra i dojrzała. Życzę Ci aby wszystkie Twoje postanowienia się spełniły, trzymam kciuki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej :) piekne słowa bardzo cos takiego przeczytać dziekuje i zycze ci tego samego:*:)

   Usuń
 2. czytało się bardzo przyjemnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. podeszlas do tego w bardzo fajny sposob i pieknie o tym napisałas :)
  wydaje mi się ze jestes bardzo sympatyczną osóbką po tym wpisie ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje Ci tyle miłych słów na nowy rok:) dziekuje:)

   Usuń
 4. trzeba dążyć do swoich celów!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w wypełnianiu postanowień :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne postanowienia :)

  http://ilike-to-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...