2014/01/14

Tydzień afirmatywno-optymistyczny! wyzwanie?

sdfghjjkl

Podjęłam się od poniedziałku ciekawego wyzwania, sama nakłaniam każdego do zmiany w swoim życiu do rozwoju- do szczęścia!
Jednak co ze mnie za inspirator który tylko zachęca- trzeba przedstawić dowody!:)
Moje wyzwanie polega na bardzo intensywnym 7 dniowym afirmowaniu pozytywnych treści tak często jak się da! W ten sposób chce zachęcić i dać szansę na przedstawienie własnych przekonań , rozwijać się dalej jako człowiek , samodoskonalić i być poprostu bardziej optymistyczną osobą:)

Czemu 7 dni?
Jest to taki okres czasu który pozwoli największym niedowiarkom - wziąć sobie coś do serca- skoro wystarczy 7 dni aby coś zmienić to -  hej TY też spróbuj!
Ten pełny tydzień nie jest ani za krótki ani za długi - a niesie za sobą moc przesłania - jeśli ktoś spróbuje na sobie zobaczy że po tygodniu coś zaczyna się zmieniać. Pomyślcie jak się wszystko może zmienić jak będzie to trwać miesiąc, rok - całe życie?:)

Moje Zasady:

-codzienne afirmacje
-zero oglądanie negatywnych treści w tv,w filmach,daruje sobie czytanie horrorów i sensacji,odpada czytanie plotkarskich portali i podobnych im gazet etc.
-Rozklejenie w łazience,pokoju,kuchni kartek z napisanymi odręcznie własnymi afirmacjami - to pomaga przy zmywaniu,czy myciu zębów itd:)
-zastępowanie negatywnych myśli -pozytywnymi szczególnie ,,w głowie"
-być czujnym na tzw wewnętrzne monologi pełne złości,nienawiści i innych brudnych uczuć
-oglądanie komedii,czytanie motywacyjnych książek, słuchanie audiobooków, muzyki relaksującej.
-nie rozmawianie i nie dyskutowanie o postanowieniu z innymi ludźmi aby nie musieć odpierać ewentualnych negatywnych komentarzy ,złośliwości itd.
-wiara w sukces :)


Relacja tego tygodnia i tego jak mi poszło za tydzień?!:)


A Ty dziś już pomyślałaś o czymś miło?:)

4 komentarze:

  1. I to jest dobry plan :) Nie ma to jak pozytywne nastawienie :) Trzymam kciuki, aby żadna zła energia, czy wiadomość nie zakłóciła tego tygodnia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobry pomysł z tym wyzwaniem :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze, jak każdy człowiek lubię miłe słowa,ciekawe spostrzeżenia,mobilizacje na dalsze pisanie;) Jedyne co będę usuwać za każdym razem to dzikie i nie kulturalne spamowanie! :)
Na pewno do was trafię po komentarzach:)! Linkujcie z umiarem:*
: D leave a mark!
Thank you, you are always welcome :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...